Mateřská školaTarnavova

Fotogalerie

Fotogalerie

Den dětí

Stáhnout všechny obrázky v .zip

Jarní stezka plná úkolů pro děti.Milé děti, kdo si zkusil naší Velikonoční stezku? Zvládly jste všechny úkoly? My doufáme, že ano! Proto jsme si pro vás připravili Jarní stezku! Můžete si zase zkusit u školky odpovědět na pár otázek. Můžete si zasoutěžit, kdo bude znát odpověď rychleji.

Stáhnout všechny obrázky v .zip

Velikonoční stezka plná úkolů pro děti. Milé děti, až půjdete s rodiči na procházku, zkuste si u školky odpovědět na pár otázek. Můžete si zasoutěžit, kdo bude znát odpověď rychleji.

Stáhnout všechny obrázky v .zip

Velikonoční výzdoba zlatic na Náměstí Ostrava -Jih

Stáhnout všechny obrázky v .zip

Aktuální informace

PLAVÁNÍ S ŽABIČKOU VE FRYČOVICÍCH

Milí rodiče, Od úterý 15.6.2021 se obnovuje výuka plávání ve Fryčovicích! Plavecký výcvik bude v následujících termínech: 15.6., 22. 6., 29. 6., tj. každé úterý v době od 9:00 hod. O dalších termínech Vás budeme informovat. Děti…

VÝLET DO HRADCE NAD MORAVICÍ

Dne 8.6.2021 pojedou děti ze třídy BERUŠKY na výlet do Hradce nad Moravicí.  Odjezd autobusem z MŠ v 7:30 hod. Prosíme o včasný příchod do MŠ! Příjezd do MŠ bude na oběd (kolem 12hod.) – prosíme…

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat v úterý 8.6.2021 v 15:30 hod. Na schůzce obdržíte rozhodnutí o přijetí dítěte do MŠ.