Mateřská škola se třemi

Mateřská škola Za Školou
Mráček Mráček Mráček

Zaměření školy

Vzdělávací obsah je založen na právu dítěte na výchovu a vzdělání, na individuální uspokojování potřeb dětí, na vzájemné respektování a spolupráci, aktivní učení a tvořivost, na položení základů klíčových kompetencí nutných pro praktický život a vedoucích k celoživotnímu vzdělávání.

jidlo
Podívejte se na jídelníček, který pro děti sestavily naše paní kuchařky

Jídelníčekarrow-right

Den policie s majáčkem

Dne 3. června 2022 dopoledne se s dětmi ze třídy Sovičky zúčastníme programu Krajského ředitelství Moravskoslezského kraje v Dolní oblasti Vítkovice. Děti potřebují batoh, pití, pláštěnku a děti starší 6 let ODIsku. Pojedeme…

Výlet

V rámci oslav Dne dětí pojedeme 2.června do lesoparku v Klimkovicích. Pojedou všechny děti-Broučci, Myšky a Sovičky autobusem. Odjezd v 8:30 hodin. Děti potřebují batoh, případně pláštěnku, pití a malou sladkost .Svačinu zajišťuje MŠ.