Mateřská škola se třemi

Mateřská škola Za Školou
Mráček Mráček Mráček

Zaměření školy

Vzdělávací obsah je založen na právu dítěte na výchovu a vzdělání, na individuální uspokojování potřeb dětí, na vzájemné respektování a spolupráci, aktivní učení a tvořivost, na položení základů klíčových kompetencí nutných pro praktický život a vedoucích k celoživotnímu vzdělávání.

jidlo
Podívejte se na jídelníček, který pro děti sestavily naše paní kuchařky

Jídelníčekarrow-right

Broučci

Pro děti ze třídy Broučci připravíme 15. června soutěžní dopoledne s vycházkou a hledáním pokladu.

Výlet Hukvaldy

Dne 15. června pojedou děti ze třídy Myšky a Sovičky na výlet, na Hukvaldy. Přiveďte děti do MŠ včas, autobus odjíždí v 8:00 hodin. Dětem prosím dejte batoh, pláštěnku, pití, malou sladkost…

Fotografování

Oznamujeme rodičům, že v úterý 8.6.2021 v 8:00 hodin proběhne fotografování tříd. Prosíme rodiče, aby přivedli děti do MŠ nejpozději v 7:45 hodin. Cena fotky bude upřesněna.