Mateřská školaZa Školou

Zajímavý článek pro rodiče o naší MŠ

Vážení rodiče,

v naší mateřské škole p. Lucie Jarkovská Ph.D prováděla výzkum s názvem: „Pedagogika raného věku v institucích denní péče o děti do dvou let v České republice“. Článek vyšel v časopise Heroine, který je orientovaný především na rodiče. Studie je součástí širšího projektu, jehož cílem je navázat na předchozí studie věnované analýze současných diskusí o rané péči a výchově v širších sociologických, pedagogických a historických souvislostech.

Celý článek si můžete přečíst zde:

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.