Mateřská školaZa Školou

Zajímavý článek pro rodiče o naší MŠ

Vážení rodiče,

v naší mateřské škole p. Lucie Jarkovská Ph.D prováděla výzkum s názvem: „Pedagogika raného věku v institucích denní péče o děti do dvou let v České republice“. Článek vyšel v časopise Heroine, který je orientovaný především na rodiče. Studie je součástí širšího projektu, jehož cílem je navázat na předchozí studie věnované analýze současných diskusí o rané péči a výchově v širších sociologických, pedagogických a historických souvislostech.

Celý článek si můžete přečíst zde:

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….