Mateřská školaTylova

Zájem po 25.5

Vážení rodiče,

v souvislosti s připravovaným otevřením MŠ od 25.5.2020 zjišťujeme zájem rodičů o umístění dětí do MŠ hned po znovuotevření (nebo termín, kdy dítě do MŠ  opět nastoupí).

Tuto informaci nám, prosím, sdělte písemně do 17.5.2020 na mail: mstylova@seznam.cz

Při nástupu dítěte do MŠ je nutné odevzdat nebo vyplnit v MŠ čestné prohlášení – ke stažení na našich www „tiskopisy ke stažení“.                                                                                                                                  Děkujeme

Další aktuality

ZUŠ O smutné princezně

ZUŠ Ostrava pozvala 25.4. naše předškoláky na návštěvu umělecké školy spojené s představením hudební pohádky „O smutné princezně“. Prosíme rodiče, aby předškoláci byli ve školce nejpozději v 7:45 hodin. Děti vybavte batůžkem…

DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ oslavíme společně s dětmi nejen zajímavým programem, ale i tím, že si oblékneme tričko v pestrých barvách

Projekt Corrency