Mateřská školaZa Školou

Zábavné odpoledne

MŠ Za Školou ve spolupráci s ÚMOb Ostrava Jih

pořádá v rámci projektu „Jsme šikovní, my to víme, pohybu se nebojíme“

„Zábavné odpoledne “

3. 11. 2021 od 14:30 do 15:30 hodin.

Srdečně zveme všechny rodiče a rodinné příslušníky na odpoledne plné zábavy, her, pohybu a soutěží v retro stylu.

Těšíme se na vás.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…