Mateřská školaZa Školou

Zábavné odpoledne

MŠ Za Školou ve spolupráci s ÚMOb Ostrava Jih

pořádá v rámci projektu „Jsme šikovní, my to víme, pohybu se nebojíme“

„Zábavné odpoledne “

3. 11. 2021 od 14:30 do 15:30 hodin.

Srdečně zveme všechny rodiče a rodinné příslušníky na odpoledne plné zábavy, her, pohybu a soutěží v retro stylu.

Těšíme se na vás.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Besip pro předškoláky

Policisté ČR našim předškolákům přiblíží zábavnou formou základní pravidla pohyby na pozemních komunikacích a také zvýší povědomí např. o dopravních značkách. Na tuto zajímavou akci se budeme těšit 24.6. ve 13:00 hodin.

Výlet

S dětmi ze třídy Broučci a Sovičky pojedeme 13.6. na výlet. Navštívíme lesopark v Klimkovicích. Ráno děti přiveďte do 7:45 hodin. Děti potřebují batoh, případně pláštěnku, pití a malou sladkost. Svačinku zajišťuje MŠ.