Mateřská školaTylova

VÝLET NA HRADEC NAD MORAVICÍ

Ve čtvrtek 19.11. pojedou děti ze třídy Beruška, Sluníčko a Květinka na výlet na Hradec nad Moravicí.

Děti vybavte batůžkem, ve kterém budou mít pláštěnku, kapesníky, roušku a dobře zajištěné pití. Svačinky zajišťuje MŠ. Dětem dejte vhodné sportovní oblečení i obuv.

Prosíme, abyste děti přivedli do MŠ do 7.45 hodin. Děkujeme

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…