Mateřská školaZa Školou

Výlet do Raduně

Děti ze třídy Myšky a Sovičky pojedou ve středu 19.10.2022 na výlet do Raduně. Odjezd autobusem v 8:00 hodin. Návrat před obědem. Děti potřebují pevnou obuv, batoh, podepsanou pláštěnku, pití, malou sladkost. Svačinu zajišťuje mateřská škola. Dopravu autobusem zajišťuje také mateřská škola a je hrazena z příspěvků od zřizovatele.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.