Mateřská školaU Zámku

Výlet – BĚLSKÝ LES

VÝLET BĚLSKÝ LES

kdy: 9. 11. 2020 – pondělí (odjezd 9:20h.; příjezd 11:20h.)

kdo: všechny přítomné děti v daný den

jak: autobusem hrazeným z dotace UMOb

s sebou: nepromokavou obuv, bundu (nebo pláštěnku), PET láhev s NE-kapající savičkou; DOBROU NÁLADU

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

VÁNOČNÍ CINKÁNÍ

Ve středu 13.12.2023 dopoledne přivoláme Ježíška vánočním cinkáním, koledami a tradicemi. Aby nás bylo hezky slyšet, přinesou si děti kadý svůj zvoneček, a na slavností stůl ovoce či pár kousků cukroví bez…

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Mikuláš s nadílkou k nám letos zavítá v úterý 5.12.2023 brzy po 8 hodině. Děti se mohou převléknout do kostýmu čertíka či anděla, ve kterých si společně užijeme sváteční den. V tento den…