Mateřská školaTylova

VELIKONOCE NA RADUŇSKÉM ZÁMKU

úterý 18.4. navštíví děti z naší MŠ interiéry zámku Raduň. Čeká nás speciální prohlídka, na které budou představeny velikonoční tradice. Nebude chybět ani procházka v zámeckém parku.

Do batůžku dětem dejte: pláštěnku, kapesníky a dobře zajištěné pití v plastové láhvi. Svačinky zajišťuje MŠ. Děti přiveďte do MŠ nejpozději v 7:50 hodin. Děkujeme  

Cena : 60,- Kč bude hrazena ze SRM, nečlenové zaplatí v jednotlivých třídách

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

POSEZENÍ U STROMEČKU

V úterý 19.prosince si s dětmi v MŠ oslavíme VÁNOCE. Společně si připravíme sváteční tabuli a rozbalíme dárečky. Prosíme tímto maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme.