Mateřská školaTylova

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Zatavte se v předvánočním shonu a přijďte si odpoledne od 14:30 do 16:00 hodin vyrobit společně s dětmi roztomilé drobnosti.

7.12. třídy Beruška a Květinka

8.12. třídy Motýlek a Sluníčko

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí 30,- Kč

Těšíme se na Vás

Další aktuality

POSEZENÍ U STROMEČKU

Ve středu 14.12. společně s dětmi oslavíme Vánoce. Připravíme si sváteční tabuli, posedíme u stromečku, zazpíváme koledy a rozbalíme dárečky. Prosíme maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme

MIKULÁŠSKÁ POHÁDKA

V pondělí 5.12. dopoledne do naší MŠ přijede Divadélko Smíšek s představením                 „DVA MRAZÍCI“ (a možná přijde i MIKULÁŠ se svou nadílkou) Cena: 70,- Kč Akce je hrazena ze SR Mateřídouška,…

LYŽAŘSKÝ KURZ pro předškolní děti

Vážení rodiče, LYŽAŘSKÝ KURZ bude probíhat od 30.1. do 3.2. 2023 v dopoledních hodinách. Přihlásit své dítě můžete na www.vankuvkopec.com Kód naši MŠ je 1075.