Mateřská školaTylova

ÚKOLY PRO PŘEDŠKOLÁKY Č.6

ÚKOLY PRO PŘEDŠKOLÁKY Č.6

Vážení rodiče,

připravily jsme pro Vás úkoly na týden 6. – 9.4. – tentokrát na téma „Od semínka k…“.

S Vaší malou dopomocí je děti určitě zvládnou.

Další aktuality

IVC

INTEGROVANÉ VÝJEZDOVÉ CENTRUM V pátek 13.09. dopoledne pojedou předškoláci navštívit Integrované výjezdové centrum v Ostravě-Dubině. Doprava zajištěna autobusem.

karneval

MAŠKARNÍ KARNEVAL V úterý 25.února se děti roztančí v rytmu veselých tónů a prožijí radostné dopoledne ve školce plné pohádkových postav a zvířátek. Nezapomeňte jim proto připravit jednoduchou masku, ve které si mohou s kamarády…

zápis do mš

ZÁPIS DO MŠ pro šk. rok 2020/2021 Z důvodu mimořádného opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 bude zápis k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole pro školní rok 2020/2021 probíhat bez…