Mateřská školaTarnavova

ÚKOLY NA PLOTĚ  „VELIKONOČNÍ STEZKA PLNÁ ÚKOLŮ“

ÚKOLY NA PLOTĚ „VELIKONOČNÍ STEZKA PLNÁ ÚKOLŮ“

Dobrý den milí rodiče a děti,

zdravíme Vás z naší školičky a chtěli bychom Vám dát vědět, že jsme si pro děti připravily „Velikonoční stezku plnou úkolů“ na našem školkovském plotě. Úkoly si můžete zkusit až půjdete na procházku kolem naší školky. Můžete si zasoutěžit, kdo bude znát odpověď rychleji. 🙂

Pokud byste chtěli, můžete nám zaslat fotografie, jak plníte úkoly. 🙂

Fotografie zasílejte na e-mail: predskolaci.tarnavova@seznam.cz

Další aktuality

zahrada

„SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ZAHRADY“ Dne 11.12. ve středu zveme všechny rodiče a děti na slavnostní otevření přírodní zahrady v 14:30 – 16:00. V rámci akce proběhne workshop a tvoření z přírodních materiálů, které potom ozdobí…

znovuotevření

„ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ“ Vážení rodiče, v souvislosti s připravovaným otevřením MŠ od 25.5.2020 zjišťujeme zájem rodičů o umístění dětí do MŠ hned po znovuotevření (nebo termín, kdy dítě do MŠ opět nastoupí). Tuto…

Výlet do Bělského lesa