Mateřská školaZa Školou

Ukázková hodina juda

Ukázková hodina USK JUDO Ostrava pod vedením p. Šeděnky pro děti a také rodiče proběhne ve čtvrtek 16.2.2023 od 15:30 do 16:30 hodin ve třídě Sovičky. Během této ukázky se budete moct podívat, co tento sport obnáší, a že není jen o boji. Těšíme se na vaši hojnou účast.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.