Mateřská školaZa Školou

Tvořivé odpoledne s rodiči

Spolek rodičů Mateřídouška při MŠ Za Školou ve spolupráci s ÚMOb Ostrava Jih pořádá v rámci projektu: „Mami, tati, koukej co už umím vytvořit“ tvořivé odpoledne pro rodiče a děti, které se bude konat na školní zahradě vždy pro jednotlivou třídu.

Dne 23.5.2023 třída Myšky

Dne 24.5.2023 třída Broučci

Dne 25.5.2023 třída Sovičky

vždy od 14:30 hodin na školní zahradě.

V případě nepříznivého počasí bude akce realizována v náhradním termínu.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.