Mateřská školaZa Školou

Tvořivé odpoledne s rodiči

Spolek rodičů Mateřídouška při MŠ Za Školou ve spolupráci s ÚMOb Ostrava Jih pořádá v rámci projektu: „Mami, tati, koukej co už umím vytvořit“ tvořivé odpoledne pro rodiče a děti, které se bude konat na školní zahradě vždy pro jednotlivou třídu.

Dne 23.5.2023 třída Myšky

Dne 24.5.2023 třída Broučci

Dne 25.5.2023 třída Sovičky

vždy od 14:30 hodin na školní zahradě.

V případě nepříznivého počasí bude akce realizována v náhradním termínu.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…