Mateřská školaZa Školou

Svět plný barev

Ve středu 9.11. pojedeme s dětmi třídy Sovičky tramvají do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: „Svět plný barev“. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a návrat před obědem. Akce je zdarma. Dětem starším 6ti let připravte platné jízdní doklady (Odisku, kreditní jízdenku), také batoh, pití a případně pláštěnku.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…