Mateřská školaZa Školou

Svět plný barev

Ve čtvrtek 8.12. pojedeme s dětmi třídy Myšky do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: „Svět plný barev“. Odcházíme z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je pro děti připravena zdarma. Dopravu autobusem zajišťuje MŠ a je hrazena z příspěvku od zřizovatele.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…