Mateřská školaZa Školou

Svět plný barev

Ve čtvrtek 8.12. pojedeme s dětmi třídy Myšky do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: „Svět plný barev“. Odcházíme z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je pro děti připravena zdarma. Dopravu autobusem zajišťuje MŠ a je hrazena z příspěvku od zřizovatele.

Další aktuality

Karneval

Brzy bude velký bál, hurá je tu karneval! Pestré pásmo hudby, tance, zábavných soutěží a legrace s Hopsalínem zažijeme 10. února 2023 dopoledne v MŠ. Prosíme maminky, aby dětem připravily jednoduchý kostým. Vstupné…

Knihovna – zrušeno

Naše Sovičky opět navštíví knihovnu Gurťjevova a to 7. února. Budeme se těšit na další zajímavý program.

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 30.1.-3.2.2023 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…