Mateřská školaZa Školou

Sportovní odpoledne

Sportovní odpoledne

MŠ Za Školou ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava pořádá v rámci projektu: Ve zdravém těle zdravý duch „Sportovní odpoledne“ 14.9. od 14:30 do 15:30 hodin ve všech třídách. Srdečně zveme všechny rodiče na hravé odpoledne zaměřené na sportovní tématiku. Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Polytechnické dílničky

MŠ Za Školou ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava pořádá v rámci projektu „Mistr stavitel ve školce“ akci: Polytechnické dílničky s rodiči ve středu 21.září od 14:30 do 15:30 hodin na školní zahradě….

Schůzka pro rodiče

Srdečně zveme všechny rodiče na informativní schůzku, která se bude konat 13. září v 15:30 hodin, ve třídě Broučci.

Uvítání

Vážení rodiče a milé děti, vítáme Vás v novém školním roce.