Mateřská školaTylova

SPOLEČNÉ FOCENÍ

SPOLEČNÉ FOCENÍ

Ve čtvrtek 26.5. v 10.00 hodin proběhne v naší MŠ závěrečné focení jednotlivých tříd.

Těšíme se na hojnou účast a krásné úsměvy!

Další aktuality

RODIČŮM NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

Oddělení školství Magistrátu města Ostravy připravilo dotazník, ve kterém se mohou rodiče vyjádřit k průběhu zápisů na školní rok 2022/2023 Dotazník najdete na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeafxerF1BBtUA2neuzFjR7ai7OROkPzGxZ8CyMdvo-0dxAlg/viewform?usp=sf_link

UVOLNĚNÍ ŠATEN

Prosíme rodiče, aby si do ČTVRTKU 30.06. odnesli VŠECHNY VĚCI Z ŠATEN. V měsíci červenci bude probíhat v MŠ rekonstrukce, a v rámci srpnového provozu budou šatny využívat jiné děti. Děkujeme za pochopení

VÝLET – UPŘESNĚNÍ

V pondělí 27.6. dopoledne pojedou všechny děti na výlet do Klimkovic. Děti budou mít batůžek, ve kterém bude pláštěnka, kapesníky, dobře zajištěné pití a malá sladkost v podobě sušenky BEZ krémů a čokolády. Svačinky…