Mateřská školaTylova

SPISOVATELKA L.ROŽNOVSKÁ

Dnes navštívila paní spisovatelka Lenka Rožnovská třídy Beruška, Květinka a Sluníčko.

Krásně povídala o tom, jak se píšou a ilustrují knížky, četla úryvky z knížky „Já, štěně“ a jednotlivé kapitoly prokládala drobnými soutěžemi.

Nakonec s dětmi vyrobila papírovou skládanku pejska. Fotografie najdete v galerii.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…