Mateřská školaTylova

SLEVA NA DANÍCH ZA UMÍSTĚNÍ DÍTĚTE V MŠ

Vážení rodiče

také v letošním roce můžete uplatnit slevu na daních za prokazatelně vynaložené výdaje za umístění dítěte v mateřské škole. Jedná se tedy o výdaje na tzv. školné.

Pokud máte zájem o uplatnění slevy na daních za rok 2023, můžete si vyzvednout žádost v MŠ (v šatně dětí), nebo stáhnout z www.mszaskolou.cz (dokumenty – tiskopisy ke stažení).

Na základě žádosti podané do 25.01.2024 (čtvrtku) vám vystavíme potvrzení od 05.02.2024 (pondělí), které bude k dispozici u paní učitelky v jednotlivých třídách.