Mateřská školaTylova

ŠKOLNÍ ROK 2021/22

Prázdniny utekly jako voda, a brzy se zase společně uvidíme v novém školním roce.

Moc se těšíme  na to, až budeme společně objevovat svět, učit se novým věcem, rozvíjet se.

Všichni si přejeme, aby ten letošní rok proběhl bez komplikací, a mohli jsme se tak potkávat na společných akcích, které jsme pro vás i tentokrát připravili.

Úspěšný vstup do nového školního roku 2021/22

přeje kolektiv MŠ

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

POSEZENÍ U STROMEČKU

V úterý 19.prosince si s dětmi v MŠ oslavíme VÁNOCE. Společně si připravíme sváteční tabuli a rozbalíme dárečky. Prosíme tímto maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme.