Mateřská školaTylova

školné prázdniny

ŠKOLNÉ ZDARMA NA KVĚTEN – SRPEN 2020

Oznamujeme rodičům, jejichž děti jsou omluveny z docházky do MŠ na měsíc květen – srpen 2020, že mohou písemně požádat o snížení úplaty (školného) na příslušný kalendářní měsíc na částku 0,- Kč. 

Pokud dítě nedocházelo do MŠ ani jeden den v květnu nebo je omluveno na celý červen,  červenec nebo srpen, musí rodiče odevzdat „Žádost o snížení úplaty“ – pokud tak neučiní, musí zaplatit celou výši školného 440,-Kč/měsíc (netýká se předškoláků, ti školné neplatí). 

Formulář s názvem „Žádost o snížení úplaty (Covid 19)“ je možno vyzvednout v MŠ (ve třídě, u vedoucí ŠJ) nebo stáhnout z www – „Tiskopisy ke stažení“.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…