Mateřská školaTylova

sdělení 2

Vážení rodiče,

pro potvrzený formulář „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení“ si můžete přijít ve čtvrtek 19. 03. a v pátek 20. 03. 2020 v době od 8:00hod. do 14:00hod.

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

POSEZENÍ U STROMEČKU

V úterý 19.prosince si s dětmi v MŠ oslavíme VÁNOCE. Společně si připravíme sváteční tabuli a rozbalíme dárečky. Prosíme tímto maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme.