Mateřská školaZa Školou

Schůzka s rodiči

Schůzka s rodiči

zveme všechny rodiče na celoškolní schůzku, která se bude konat v úterý 8.9.2020 od 15:30 hodin ve třídě Sovičky.

Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Mikulášské veselí

V úterý 5.12. proběhne v naší mateřské škole Mikulášské veselí. Dopoledne nás navštíví Mikuláš a jeho kamarádi. Děti mohou přijít v jednoduchém kostýmu čertíka či andílka.