Mateřská školaTylova

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu. Pokud byste chtěli přispět i vy, můžete tak učinit na odkazu https://www.znesnaze21.cz/sbirka/davida-srazilo-auto-pomozme-mu-vratit-se-zpet-do-zivota/darovat

Děkujeme

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…

SFÉRICKÉ KINO

V úterý 28.11. do naší MŠ zavítá SFÉRICKÉ KINO. Uvnitř tohoto zajímavého projekčního systému uvidíme příběh      „NAŠI KAMARÁDI ZVÍŘÁTKA“ Cena : 100,- Kč Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové…