Mateřská školaZa Školou

Řemeslná dílna

Třída Myšky navštíví řemeslnou dílnu v MŠ U Zámku, kde poznají jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila aj. Děti budou rozděleny do dvou skupin, každá skupina navštíví řemeslnou dílnu v jiný den. V případě nepříznivého počasí, dejte dětem pláštěnku. Děkujeme.

  1. skupina v pondělí 29.5.2023
  2. skupina v úterý 30.5.2023

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…