Mateřská školaZa Školou

Řemeslná dílna

Třída Myšky navštíví řemeslnou dílnu v MŠ U Zámku, kde poznají jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila aj. Děti budou rozděleny do dvou skupin, každá skupina navštíví řemeslnou dílnu v jiný den. V případě nepříznivého počasí, dejte dětem pláštěnku. Děkujeme.

  1. skupina v pondělí 29.5.2023
  2. skupina v úterý 30.5.2023

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.