Mateřská školaTylova

PROVOZ MŠ V ČERVENCI A SRPNU 2021

Vážení rodiče, v měsíci červenci a srpnu 2021 budou mateřské školy naší příspěvkové organizace otevřeny takto:

ČERVENEC: MŠ ZA ŠKOLOU + MŠ TYLOVA

MŠ ZA ŠKOLOU bude zajišťovat provoz ve dnech 12.7.-30.7.2021 pro děti z MŠ Za Školou a MŠ U Zámku.

MŠ TYLOVA bude zajišťovat provoz ve dnech 12.7.-30.7.2021 pro děti z MŠ Tylova a MŠ Tarnavova.

SRPEN: MŠ U ZÁMKU + MŠ TARNAVOVA

MŠ U ZÁMKU bude zajišťovat provoz ve dnech 2.8.-25.8.2021 pro děti z MŠ U Zámku a MŠ Za Školou.

MŠ TARNAVOVA bude zajišťovat provoz ve dnech 2.8.-25.8.2021 pro děti z MŠ Tarnavova a MŠ Tylova.

V OSTATNÍCH DNECH V ČERVENCI A SRPNU 2021 BUDOU VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY UZAVŘENY.