Mateřská školaTylova

POHYBOVÝ FESTIVAL

Pohybový festival mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih 2024

Ve středu 20.03.2024 jsme se zúčastnili akce, kterou pořádal odbor školství a sportu a městský obvod Ostrava-Jih ve spolupráci s Atletickým klubem SSK Vítkovice. Naši MŠ reprezentovali 3 dívky – Emilly, Mišela a Melanie a 3 chlapci – Martin, Samuel a Vojta, kteří soutěžili každý v jedné disciplíně a všichni společně ve štafetě. Jejich úžasné výkony nám zajistili stříbrnou medaili v hodu do dálky, stříbrnou medaili ve štafetě a v celkovém pořadí jsme dokonce vystoupali na stupínek nejvyšší!

Děkujeme dětem za vzornou reprezentaci a gratulujeme k jejich umístění.