Mateřská školaTarnavova

POHYBOVÝ FESTIVAL

Naše děti ze třídy „Kuřátka“ se zúčastní Pohybového festivalu mateřskýc škol městského obvodu Ostrava -Jih.

Datum konání: Středa 29. 3. 2023

Místo konání: Atletická hala města Ostravy

Zatím probíhají přípravné tréninky v tělocvičně ZŠ Horymírova, a to v těchto disciplínách: běh 50m, hod medicinbalem, skok z místa, smíšená štafeta. Ve středu 29. 3. 2023 odchátíme z MŠ v 7:45hod. a pojedeme městskou hromadnou dopravou. Vracíme se před obědem vlastním autobusem, který zajišťuje MŠ a je hrazen z příspěvku od zřizovatele. Akce je pro děti připravena zdarma. Pro děti , které nezávodí, bude připraven doprovodný program Klaunů z Balónkova. S sebou si děti vezmou malý batůžek na láhev s pitím, svačinu ze školky, malé občerstvení a pláštěnku.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Posezení u vánočního stromečku v MŠ

V úterý 19. 12. 2023 proběhne na všech třídách v dopoledních hodinách „Posezení u vánočního stromečku“. Děti mohou přinést pár kousků cukroví (bez krému) nebo ovoce.

Tř. Kuřátka – Návštěva knihovny V Zálomu (nový termín za 10. 11. 2023)

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 navštíví děti ze třídy „Kuřátka“ pobočku Knihovny města Ostravy V Zálomu. Děti se můžou těšit na zajímavý program „Knížka, kam se podíváš“