Mateřská školaTarnavova

POHYBOVÝ FESTIVAL

Naše děti ze třídy „Kuřátka“ se zúčastní Pohybového festivalu mateřskýc škol městského obvodu Ostrava -Jih.

Datum konání: Středa 29. 3. 2023

Místo konání: Atletická hala města Ostravy

Zatím probíhají přípravné tréninky v tělocvičně ZŠ Horymírova, a to v těchto disciplínách: běh 50m, hod medicinbalem, skok z místa, smíšená štafeta. Ve středu 29. 3. 2023 odchátíme z MŠ v 7:45hod. a pojedeme městskou hromadnou dopravou. Vracíme se před obědem vlastním autobusem, který zajišťuje MŠ a je hrazen z příspěvku od zřizovatele. Akce je pro děti připravena zdarma. Pro děti , které nezávodí, bude připraven doprovodný program Klaunů z Balónkova. S sebou si děti vezmou malý batůžek na láhev s pitím, svačinu ze školky, malé občerstvení a pláštěnku.

Další aktuality

DEN PRO RODINU

Spolek rodičů Mateřídouška při MŠ Tarnavova ve spoluprácis ÚMOb Ostrava – Jih  pořádá v rámci grantu „Mami, tati, koukej, co už umím vytvořit II.“  „Den pro rodinu“ ve čtvrtek 20. června…

TŘ. KUŘÁTKA – PIRÁTSKÉ ODPOLEDNE A SPANÍ V MŠ

Pirátské odpoledne a spaní ve školcePřespání dětí ze třídy „Kuřátka“ se uskuteční ze čtvrtku 13. 6. 2023 na pátek 14. 6. 2023.             Sraz všech dětí je v 16:00 – 16:30 hod. v MŠ –…

PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY

Srdečně zveme všechny rodiče s dětmi na slavnostní ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY A PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY S VEVERKOU TERKOU A MYŠKOU KLÁRKOU. Akce přeběhne ve středu 12. 6. 2024 v 15:00 hod. na školní zahradě….