Mateřská školaZa Školou

Pohybový festival

Pohybový festival

Naše Sovičky se zúčastní Pohybového festivalu mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih v březnu 2023. Zatím probíhají přípravné tréninky v tělocvičně ZŠ Jugoslávská, a to v těchto disciplínách: běh 50m, hod medicinbalem, skok z místa, smíšená štafeta. Do tělocvičny půjdeme 5.12 a 19.12.

Další aktuality

Divadlo v MŠ

Krásnou divadelní vánoční pohádku s názvem: „O zatoulané sněhové vločce“ shlédneme 16.12. dopoledne v naší mateřské škole. Vstupné hradí dětem Spolek rodičů.

Vánoční dopoledne

Bílo-červené vánoční dopoledne u stromečku bude 13.12. Slavnostně si nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat pouze domácí…

Svět plný barev

Ve čtvrtek 8.12. pojedeme s dětmi třídy Myšky do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: „Svět plný barev“. Odcházíme z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je pro děti připravena zdarma….