Plošné uzavření mateřských škol od 1.3. do 21.3.2021

Od 1.3.2021 dochází k plošnému uzavření mateřských škol na celém území republiky do 21.3.2021. Také naše mateřská škola bude v tomto období uzavřená. Z rozhodnutí hejtmana Moravskoslezského kraje zajišťují „krizový provoz“ v Ostravě tyto 3 mateřské školy ( Mateřská škola. Ostrava – Poruba, Ukrajinská 1530 – 1531, příspěvková organizace; Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilová 10, příspěvková organizace; Základní škola a mateřská škola Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace).