Mateřská školaZa Školou

Plošné uzavření mateřských škol od 1.3. do 21.3.2021

Od 1.3.2021 dochází k plošnému uzavření mateřských škol na celém území republiky do 21.3.2021. Také naše mateřská škola bude v tomto období uzavřená. Z rozhodnutí hejtmana Moravskoslezského kraje zajišťují „krizový provoz“ v Ostravě tyto 3 mateřské školy ( Mateřská škola. Ostrava – Poruba, Ukrajinská 1530 – 1531, příspěvková organizace; Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilová 10, příspěvková organizace; Základní škola a mateřská škola Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace).

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.