Mateřská školaTarnavova

PLOŠNÉ UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL OD 1.3. DO 21.3.2021

Od 1.3. 2021 dochází k plošnému uzavření mateřských škol na celém území republiky do 21.3.2021. Také naše mateřská škola bude v tomto období uzavřená. Z rozhodnutí hejtmana Moravskoslezského kraje zajišťují „krizový provoz“ v Ostravě tyto 3 mateřské školy (Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace, Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace, Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace)

Další aktuality

MŠ UZAVŘENA – STŘEDA – STÁTNÍ SVÁTEK

MŠ UZAVŘENA – STŘEDA – STÁTNÍ SVÁTEK

SLET ČARODĚJNIC

Srdečně zveme všechny čarodějnice a čaroděje v pondělí 29. 4. 2024 na zábavné dopoledne do naší mateřské školy. Prosíme rodiče, aby dětem připravili jednoduchý kostým, který si děti mohou obléknout od ranního příchodu…