Mateřská školaTylova

PLOŠNÉ UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL OD 1.3. DO 21.3.2021

Od 1.3. 2021 dochází k plošnému uzavření mateřských škol na celém území republiky do 21.3.2021. Také naše mateřská škola bude v tomto období uzavřená.

Z rozhodnutí hejtmana Moravskoslezského kraje zajišťují „krizový provoz“ v Ostravě tyto 3 mateřské školy: Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace, Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace, Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace

Další aktuality

VÝLET DO KLIMKOVIC

V úterý 4.6. pojedeme autobusem na výlet do Klimkovic. Dětem připravte do batůžku: pláštěnku, kapesníky, pití v dobře zajištěné láhvi, malou sušenku BEZ krému a čokolády. Svačinky zajišťuje MŠ. Prosíme o sportovní oblečení…

ČTENÍ NENÍ NUDA

V pondělí 3.6.2024 dopoledne přijedou do MŠ členové loutkového divadla a přečtou nám příběhy z knihy „Povídání o pejskovi a kočičce„.

DEN DĚTÍ

Přijďte společně s dětmi oslavit jejich svátek na zahradu MŠ. Ve čtvrtek 30.5. ve 14.30 vystoupí s programem Ela a Tom ze Zábavné školky. Moc se na všechny těšíme! Akce je hrazena ze…