Mateřská školaZa Školou

!!! PLAVÁNÍ !!!! POZOR ZMĚNA !!!

V PÁTEK 25.6.2021 A V ÚTERÝ 29.6.2021 POJEDEME MIMOŘÁDNĚ NA PLAVÁNÍ!!!


V PÁTEK (ZÍTRA) vyjíždíme od školky v 11:15 hod. a vracíme se v 15:00 hod. (oběd mají děti zajištěn)

V ÚTERÝ vyjíždíme od školky ve 12:15 a vracíme se také v 15:00 hod. 

Ve středu proběhne lekce normálně dopoledne (tzn. příchod do MŠ nejpozději v 7:00, návrat zpět do MŠ před obědem)


Všechny Vámi zaplacené lekce tak budou vyježděny a vyplavány. 

Děti budou potřebovat v baťůžku tyto věci (vše podepsané): plavky, velký ručník nebo osušku, gumové přezůvky např. croxy, děvčata – plaveckou čepici, pití na zašroubování.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….