!!! PLAVÁNÍ !!!! POZOR ZMĚNA !!!

V PÁTEK 25.6.2021 A V ÚTERÝ 29.6.2021 POJEDEME MIMOŘÁDNĚ NA PLAVÁNÍ!!!

V PÁTEK (ZÍTRA) vyjíždíme od školky v 11:15 hod. a vracíme se v 15:00 hod. (oběd mají děti zajištěn)

V ÚTERÝ vyjíždíme od školky ve 12:15 a vracíme se také v 15:00 hod.

Ve středu proběhne lekce normálně dopoledne (tzn. příchod do MŠ nejpozději v 7:00, návrat zpět do MŠ před obědem)

Všechny Vámi zaplacené lekce tak budou vyježděny a vyplavány.

Děti budou potřebovat v baťůžku tyto věci (vše podepsané): plavky, velký ručník nebo osušku, gumové přezůvky např. croxy, děvčata – plaveckou čepici, pití na zašroubování.