Mateřská školaTylova

platba květen

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO ZA KVĚTEN 2020

Pokud zákonný zástupce dítěte přihlásí své dítě k docházce do mateřské školy od 25.5.2020, uhradí za květen platby ve výši 290,- Kč (115,- Kč = školné a 175,- Kč = stravné za 5 dní).

Částku 290,- Kč může zaslat na účet své mateřské školy s uvedením příjmení a variabilního symbolu dítěte nebo uhradit „hotově“ první den nástupu dítěte do mateřské školy (paní učitelce ve třídě).

Pokud v měsíci květnu dítě do mateřské školy nebude chodit ani jeden den v měsíci, zákonný zástupce žádné platby nehradí.