Mateřská školaTarnavova

Ostravar Aréna

Milé děti a rodiče,

Zveme Vás na společné bruslení v Ostravar Aréně. Tato akce je financována z grantu Úmob Ostrava – Jih s názvem „Jsme šikovní, my to víme, pohybu se nebojíme“. Přijďte 13. října odpoledne od 16:30 do 17:30. Brusle si vezměte s sebou! 🙂 https://ovajih.ostrava.cz/cs

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Posezení u vánočního stromečku v MŠ

V úterý 19. 12. 2023 proběhne na všech třídách v dopoledních hodinách „Posezení u vánočního stromečku“. Děti mohou přinést pár kousků cukroví (bez krému) nebo ovoce.

Tř. Kuřátka – Návštěva knihovny V Zálomu (nový termín za 10. 11. 2023)

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 navštíví děti ze třídy „Kuřátka“ pobočku Knihovny města Ostravy V Zálomu. Děti se můžou těšit na zajímavý program „Knížka, kam se podíváš“