Mateřská školaZa Školou

NUMERÁČCI

Již třetím rokem se MŠ Za Školou zapojuje aktivity Numeráčci, která je určena pro děti povinnou předškolní docházkou. Cílem této aktivity je nominovat nadané a mimořádně nadané děti v intelektové oblasti ještě před nástupem do základní školy. Aktivitu pořádá MŠ Varenská v Ostravě.

Aktivita je rozdělená do tří kol, vždy s vyhodnocením výsledků a možností postoupit do kola dalšího. Děti plní matematicko-logické úkoly z tematické oblasti vesmír. V lednu 2024 probíhá I. kolo.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Fotografování dětí

Vážení rodiče, naši mateřskou školu navštíví 26.3.2024 profesionální fotografka. Od 14:30 hodin můžete své dítě vyfotit ve vaší přítomnosti. Více informací najdete na letáčku v šatnách dětí. Platba probíhá na místě…

Pohybový festival

20. března dopoledne se naše Sovičky zúčastní Pohybového festivalu mateřských škol Ostrava – Jih v atletické hale města Ostrava. Děti budou reprezentovat naší MŠ. Budeme držet palce.