Mateřská školaZa Školou

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Už se těšíme na Mikulášskou nadílku 6.12. Do naší mateřské školy příjde s Mikulášem andílek i hodný čertík. Balíček, který děti dostanou hradí Občanské sdružení. Děti mohou přijít v jednoduchém kostýmu čertíka či andílka.

Další aktuality

Pohybový festival

Naše Sovičky se zúčastní Pohybového festivalu mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih v březnu 2023. Zatím probíhají přípravné tréninky v tělocvičně ZŠ Jugoslávská, a to v těchto disciplínách: běh 50m, hod medicinbalem, skok z místa, smíšená…

Divadlo v MŠ

Krásnou divadelní vánoční pohádku s názvem: „O zatoulané sněhové vločce“ shlédneme 16.12. dopoledne v naší mateřské škole. Vstupné hradí dětem Spolek rodičů.

Vánoční dopoledne

Bílo-červené vánoční dopoledne u stromečku bude 13.12. Slavnostně si nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat pouze domácí…