Mateřská školaZa Školou

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

V pondělí 6.12. nás navštíví Mikuláš, čertík a andílek. Bude Mikulášská nadílka. A protože jsou všechny naše děti hodné, dostanou jistě od Mikuláše překvapení. Děti mohou přijít v jednoduchém kostýmu čertíka či andílka.

Další aktuality

Karneval

Brzy bude velká bál, hurá je tu karneval! Pestré pásmo hudby, tance, zábavných soutěží a legrace zažijeme 26. ledna. V MŠ dopoledne bude karneval. Prosíme maminky, aby dětem připravily jednoduchý kostým.

Tělocvična ZŠ Jugoslávská

Od pondělí 24. ledna 2022 budou děti ze třídy Sovičky navštěvovat tělocvičnu ZŠ Jugoslávská, kde se seznámí s různými sportovními disciplínami.

Lyžařský kurz

Vážení rodiče, pokud máte zájem o lyžařský kurz, přihlaste vaše dítě do 23.1.2022. Více informací ve třídě Sovičky.