Mateřská školaTylova

MAMI, TATI, POSTAVÍME ŠKOLKU

MAMI, TATI, POSTAVÍME ŠKOLKU

Srdečně zveme všechny rodiče na ukázkovou hodinu spojenou s rozloučením s předškoláky.

Přijďte podpořit své děti, těšíme se na vás.

Akce je pořádána ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava v rámci projektu „Mistr stavitel ve školce“.

Další aktuality

RODIČŮM NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

Oddělení školství Magistrátu města Ostravy připravilo dotazník, ve kterém se mohou rodiče vyjádřit k průběhu zápisů na školní rok 2022/2023 Dotazník najdete na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeafxerF1BBtUA2neuzFjR7ai7OROkPzGxZ8CyMdvo-0dxAlg/viewform?usp=sf_link

UVOLNĚNÍ ŠATEN

Prosíme rodiče, aby si do ČTVRTKU 30.06. odnesli VŠECHNY VĚCI Z ŠATEN. V měsíci červenci bude probíhat v MŠ rekonstrukce, a v rámci srpnového provozu budou šatny využívat jiné děti. Děkujeme za pochopení

VÝLET – UPŘESNĚNÍ

V pondělí 27.6. dopoledne pojedou všechny děti na výlet do Klimkovic. Děti budou mít batůžek, ve kterém bude pláštěnka, kapesníky, dobře zajištěné pití a malá sladkost v podobě sušenky BEZ krémů a čokolády. Svačinky…