Mateřská školaTylova

MAMI, TATI, POSTAVÍME ŠKOLKU

MAMI, TATI, POSTAVÍME ŠKOLKU

Srdečně zveme všechny rodiče na ukázkovou hodinu spojenou s rozloučením s předškoláky.

Přijďte podpořit své děti, těšíme se na vás.

Akce je pořádána ve spolupráci se Statutárním městem Ostrava v rámci projektu „Mistr stavitel ve školce“.

Další aktuality

POSEZENÍ U STROMEČKU

Ve středu 14.12. společně s dětmi oslavíme Vánoce. Připravíme si sváteční tabuli, posedíme u stromečku, zazpíváme koledy a rozbalíme dárečky. Prosíme maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Zatavte se v předvánočním shonu a přijďte si odpoledne od 14:30 do 16:00 hodin vyrobit společně s dětmi roztomilé drobnosti. 7.12. třídy Beruška a Květinka 8.12. třídy Motýlek a Sluníčko Akce je hrazena ze SR…

MIKULÁŠSKÁ POHÁDKA

V pondělí 5.12. dopoledne do naší MŠ přijede Divadélko Smíšek s představením                 „DVA MRAZÍCI“ (a možná přijde i MIKULÁŠ se svou nadílkou) Cena: 70,- Kč Akce je hrazena ze SR Mateřídouška,…