Mateřská školaTarnavova

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 30.1.-3.2.2023 (5 dní), a to vždy dopoledne.

Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00 hod.

Cena 2790,- Kč + doprava cca 400,- Kč.

Upozorňujeme, že rodič musí své dítě přihlásit prostřednictvím www.vankuvkopec.com.

Možnost přihlášení je do 25.1.2023.

Lyžařskou výstroj je možno zapůjčit přímo na Vaňkově kopci – tento požadavek musíte zadat při přihlašování na lyžařský kurz.

Postup přihlášení ZDE

Kód naši MŠ je 1075.