Karanténa

Vážení rodiče,

z důvodu kontaktu s pozitivním dítětem dne 4. 11.2021,  je nařízena krajskou hygienickou stanicí 14 denní karanténa – do čtvrtku 18.11.2021, a to dětem ze třídy Myšky a části dětí ze třídy Sovičky. Pokud v rozmezí 5. až 7. dne absolvují RT-PCR test a výsledek bude negativní, karanténa se krátí a děti mohou ihned nastoupit do MŠ (od pátku 12.11.2021)  Při nástupu do školy žádáme zákonné  zástupce o předložení výsledku tohoto testu k nahlédnutí (v tištěné nebo elektronické verzi).

Všem děkujeme za spolupráci a pochopení.