Karanténa zaměstnanců MŠ Za Školou

Sdělujeme všem rodičům. že od pondělí 12.10.2020 jsou 4 naše zaměstnankyně v karanténě ( Covid 19 ). O této situaci Vás informujeme proto, abyste zvážili přítomnost dítěte v mateřské škole. Děkujeme za pochopení. Provoz MŠ zůstává nezměněn.

Besip pro předškoláky

Policisté ČR našim předškolákům přiblíží zábavnou formou základní pravidla pohyby na pozemních komunikacích a také zvýší povědomí např. o dopravních značkách. Na tuto zajímavou akci se budeme těšit 24.6. ve 13:00 hodin.

Výlet

S dětmi ze třídy Broučci a Sovičky pojedeme 13.6. na výlet. Navštívíme lesopark v Klimkovicích. Ráno děti přiveďte do 7:45 hodin. Děti potřebují batoh, případně pláštěnku, pití a malou sladkost. Svačinku zajišťuje MŠ.