Mateřská školaTylova

JARNÍ DÍLNIČKY

29.3. třídy BERUŠKAKVĚTINKA

31.3. třídy MOTÝLEKSLUNÍČKO

15.00 – 16.00 hodin

 Přijďte si s dětmi vyrobit roztomilé jarní drobnosti a společně prožít tvořivé odpoledne v MŠ.

Cena: 30,- Kč

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí na místě.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…