Mateřská školaZa Školou

Informace pro rodiče ve školách a školských zařízeních

INFORMACE PRO RODIČE VE ŠKOLÁCH A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍCH

PODLE OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, S ÚČINNOSTÍ OD 9. 7. 2021,

JSOU RODIČE POVINNI INFORMOVAT

MATEŘSKOU ŠKOLU O CESTÁCH DO ZAHRANIČÍ DÍTĚTE V POSLEDNÍCH 14 DNECH,

DO ZEMÍ S NÍZKÝM, STŘEDNÍM A VYSOKÝM VÝSKYTEM NÁKAZY COVID – 19.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…