Mateřská školaZa Školou

Informace pro děti přihlášené do plavání

Informace pro děti přihlášené do plavání

Kurz bude probíhat: 30.11, 7.12., 14.12., 4.1., 11.1., 18.1., 25.1., 8.2., 15.2., 22.2. (středa)

Odjezd autobusu v 9:00 od ZŠ Jugoslávská. Děti budou potřebovat: batoh-dostatečně velký, aby si děti samy dokázaly vše do batohu sbalit, plavky-chlapci musí mít klasické, ne kraťasové, větší ručník, gumové přezůvky croxy, plaveckou čepici. Vše prosím podepište.

Další aktuality

Pohybový festival

Naše Sovičky se zúčastní Pohybového festivalu mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih v březnu 2023. Zatím probíhají přípravné tréninky v tělocvičně ZŠ Jugoslávská, a to v těchto disciplínách: běh 50m, hod medicinbalem, skok z místa, smíšená…

Divadlo v MŠ

Krásnou divadelní vánoční pohádku s názvem: „O zatoulané sněhové vločce“ shlédneme 16.12. dopoledne v naší mateřské škole. Vstupné hradí dětem Spolek rodičů.

Vánoční dopoledne

Bílo-červené vánoční dopoledne u stromečku bude 13.12. Slavnostně si nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat pouze domácí…