Mateřská školaZa Školou

Informace pro děti přihlášené do plavání

Kurz bude probíhat: 30.11, 7.12., 14.12., 4.1., 11.1., 18.1., 25.1., 8.2., 15.2., 22.2. (středa)

Odjezd autobusu v 9:00 od ZŠ Jugoslávská. Děti budou potřebovat: batoh-dostatečně velký, aby si děti samy dokázaly vše do batohu sbalit, plavky-chlapci musí mít klasické, ne kraťasové, větší ručník, gumové přezůvky croxy, plaveckou čepici. Vše prosím podepište.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.