Mateřská školaTylova

Informace o vývoji karantény v MŠ Tylova

Paní učitelka ze třídy Beruška, která byla testována ve čtvrtek 22.10., má pozitivní test na Covid 19. Druhá p. učitelka z této třídy je v karanténě a bude testována v úterý 27.10. Dalším zaměstnancům karanténa zatím nařízená nebyla. Dvě paní učitelky však byly preventivně v sobotu 24.10. testovány – obě jsou negativní.

Děti, kterých se karanténa týká, byly kontaktovány hygienickou stanicí a byl jim vysvětlen další postup. Ostatním dětem karanténa nařízena nebyla a jejich přítomnost v MŠ je jen na zvážení rodičů. Provoz MŠ Tylova zůstává nezměněn.

Pokud máte zájem o podrobnější informace, můžete zavolat na číslo 725 059 474.