Mateřská školaTylova

Informace o vývoji karantény v MŠ Tylova

Paní učitelka ze třídy Beruška, která byla testována ve čtvrtek 22.10., má pozitivní test na Covid 19. Druhá p. učitelka z této třídy je v karanténě a bude testována v úterý 27.10. Dalším zaměstnancům karanténa zatím nařízená nebyla. Dvě paní učitelky však byly preventivně v sobotu 24.10. testovány – obě jsou negativní.

Děti, kterých se karanténa týká, byly kontaktovány hygienickou stanicí a byl jim vysvětlen další postup. Ostatním dětem karanténa nařízena nebyla a jejich přítomnost v MŠ je jen na zvážení rodičů. Provoz MŠ Tylova zůstává nezměněn.

Pokud máte zájem o podrobnější informace, můžete zavolat na číslo 725 059 474.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

ADVENTNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si vyrobit roztomilé vánoční drobnosti a společně prožít radostné tvořivé odpoledne v MŠ. 28.11. BERUŠKA a KVĚTINKA 30.11. MOTÝLEK a SLUNÍČKO Vždy od 15 do 16 hodin Akce je hrazena ze SRM, nečlenové…