Mateřská školaZa Školou

Hravá věda

V pondělí 3.října 2022 zveme všechny děti a rodiče na zábavné odpoledne pořádané v rámci projektu „Společně si hrajeme a experimentujeme“. Seznámíte se s přírodovědnými pokusy, poznáte vlastnosti vody, vzduchu a jiných látek. Programem nás provede p. Chajda, autor populárně naučných knih pro děti. Akce bude ve volné třídě, od 15:00 pro třídu Sovičky a Broučci. Od 15:45 pro třídu Myšky. Prosíme rodiče, aby na pokusy přinesli velkou prázdnou PET láhev. Těšíme se na hojnou účast.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….