Mateřská školaZa Školou

Hravá věda

V pondělí 3.října 2022 zveme všechny děti a rodiče na zábavné odpoledne pořádané v rámci projektu „Společně si hrajeme a experimentujeme“. Seznámíte se s přírodovědnými pokusy, poznáte vlastnosti vody, vzduchu a jiných látek. Programem nás provede p. Chajda, autor populárně naučných knih pro děti. Akce bude ve volné třídě, od 15:00 pro třídu Sovičky a Broučci. Od 15:45 pro třídu Myšky. Prosíme rodiče, aby na pokusy přinesli velkou prázdnou PET láhev. Těšíme se na hojnou účast.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.