Mateřská školaZa Školou

Festival pohádek

Dne 20.4.2023 navštívíme s dětmi třídy Sovičky Středisko volného času Korunka v Ostravě – Mariánských Horách, kde je připraven program s názvem: Festival pohádek. Odchod z MŠ v 8:00 hodin, návrat před obědem. Dětem dejte batoh, pití, malou sladkost. Svačinu zajišťuje mateřská škola. Dětem starším 6ti let, prosím připravte platné jízdní doklady (Odisku, kreditní jízdenku).

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…