Mateřská školaU Zámku

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO TŘÍDU HŘÍBEK

Dne 31. 03. 2022 (čtvrtek) pojedou děti třídy Hříbek do galerie PLATO na edukační program „Jako Copperfield“.

Cena vstupného je 20,-Kč na dítě.

Prosíme, děti přiveďte do MŠ včas.

Kouzla, iluze a efekty, které znejistí a přimějí přemýšlet o tom, co je skutečné, a co je pouhá hra světla a tmy. Kouzla se dají dělat různě, a nejlépe, když je u toho trocha tmy, vzniká pak větší napětí. V novém kině této galerie tma určitě bude, ale my si na ni trochu posvítíme… Tak jako ve všech edukačních programech PLATO bude i v tomto moment překvapení, zkoumání vlastních hranic, zábava a vstup na pole současného umění. Propojovacím atributem bude tentokrát práce se zrakem a pohyblivým obrazem.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

VÁNOČNÍ CINKÁNÍ

Ve středu 13.12.2023 dopoledne přivoláme Ježíška vánočním cinkáním, koledami a tradicemi. Aby nás bylo hezky slyšet, přinesou si děti kadý svůj zvoneček, a na slavností stůl ovoce či pár kousků cukroví bez…

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Mikuláš s nadílkou k nám letos zavítá v úterý 5.12.2023 brzy po 8 hodině. Děti se mohou převléknout do kostýmu čertíka či anděla, ve kterých si společně užijeme sváteční den. V tento den…