Mateřská školaU Zámku

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO TŘÍDU HŘÍBEK

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO TŘÍDU HŘÍBEK

Dne 31. 03. 2022 (čtvrtek) pojedou děti třídy Hříbek do galerie PLATO na edukační program „Jako Copperfield“.

Cena vstupného je 20,-Kč na dítě.

Prosíme, děti přiveďte do MŠ včas.

Kouzla, iluze a efekty, které znejistí a přimějí přemýšlet o tom, co je skutečné, a co je pouhá hra světla a tmy. Kouzla se dají dělat různě, a nejlépe, když je u toho trocha tmy, vzniká pak větší napětí. V novém kině této galerie tma určitě bude, ale my si na ni trochu posvítíme… Tak jako ve všech edukačních programech PLATO bude i v tomto moment překvapení, zkoumání vlastních hranic, zábava a vstup na pole současného umění. Propojovacím atributem bude tentokrát práce se zrakem a pohyblivým obrazem.

Další aktuality

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

V době od 23. 12. 2022 do 1. 1. 2023 včetně bude UZAVŘENA Mateřská škola U Zámku. Provoz bude opět ZAHÁJEN v pondělí 2. 1. 2023. Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční…

VÁNOČNÍ CINKÁNÍ

V úterý 13.12. společně s dětmi oslavíme Vánoce. Svátečně se ustrojíme, připravíme si sváteční tabuli, připomeneme si vánoční tradice, posedíme u stromečku za zpěvu koled a rozbalíme dárečky, které nám Ježíšek za odměnu nadělí. Děti…

MIKULÁŠKÁ NADÍLKA

Dne 5. 12. příjde do MŠ Mikuláš se svou družinou. Po krátkém poučném programu, bude nadělovat sladkou odměnu. Akce je pořádána ve spolupráci se ZŠ Horymírova